להזמנת מנעולן 24 שעות ביממה חייגו או הקליקו: איתי - 054-685-3558

התקנת מצלמות בבית

מתכננים התקנת מצלמות בבית הפרטי או בבניין המשותף? היום אתם כבר ממש לא לבד – מצלמות האבטחה הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהבית. בדיוק מהסיבה הזו ריכזנו עבורכם כמה עובדות חשובות על התקנת מצלמות בבית שלא כדאי לפספס.


כמה עולות מצלמות אבטחה לבית?

נתחיל משאלת השאלות- כמה עולות המצלמות וההתקנה? התשובה לשאלה זו תלויה בגורמים רבים החל ממספר המצלמות ועד למערכת השליטה העומדת מאחוריהן, אולם ניתן לומר כי קניה של "שקט נפשי" (מערכת מצלמות מספקת) עולה בממוצע כ-5000 שקל.

באופן כללי לפני שנבחר בסוג ובכמות המצלמות, מומלץ לבחון שנית את הסיבה שמנחה את ההחלטה שלנו להתקנת המצלמות: במבט רחב, ישנן מספר סיבות מוכרות שעשויות להביא אותנו להחלטה זו.
כגון פריצה קודמת לבית, צורך בבקרה על השבים והיוצאים מהבית, רצון לייצר הרתעה או מעכב כללי אחרי שטח הבית.

כל סיבה כזו עשויה לדרוש סט מצלמות שונה. פריצה קודמת לבית למשל, עשויה להעיד על כך שאנו מתגוררים באזור מרובה פריצות ועל־כן נשאף להתקין מצלמות גלויות אשר ייצרו הרתעה.

התקנת מצלמות בבית

בנוסף, ייתכן ונרצה לשקול עליה בסכום ההשקעה לצורך התקנת מצלמות עם יכולות עיבוד מתקדמות וראית לילה. לעומת זאת, לצורכי מעקב בלבד ייתכן ומצלמות סטנדרטיות יעשו את העבודה.

יכולות העיבוד המתקדמות, שהזכרנו קודם לכן, מתייחסות למצלמות עם טכנולוגית IP- טכנולוגיה המאפשרת את חיווט המצלמה בעזרת כבל רשת, ומאיצה את מהירות קבלת הנתונים. אך בהשוואה למצלמות הסטנדרטיות (כ-400 שקל), מצלמות אלו יקרות בכ־30 אחוז.

כמו־כן, כאשר מדובר בהגנה אקטיבית כנגד פריצות, התקנת מצלמות אינפרא אדום בעלות ראיית לילה היא לרוב החלטה אידיאלית, זאת מאחר ומרבית הפורצים מנצלים את החושך כדי לפשוט על ביתנו. מצלמת אבטחה עם ראיית אינפרא אדום תמשיך להציג תמונה גם בחושך מוחלט. מחירן של מצלמות אלו עומד על כ־500 שקל.

עבור אלו מאיתנו שפחות דואגים מהכסף אך שואפים להגיע למעקב מושלם, ניתן להתקין מצלמות ממונעות המאפשרות בקרת תנועה מרחוק. מחיר מצלמה ממונעת עשוי להגיע גם ל- 3500 שקל.

לכן, בהזדמנות זו נזכיר כי ללא קשר לסוג המצלמות יהיה עליכם לרכוש גם מערכת הקלטה אשר מחירה הממוצע הינו 2000 שקל. 


התקנת המצלמות

אין ספק שקניית המצלמות היא ההשקעה לא קטנה, וכעת נותרה לכם גם ההשקעה בהתקנה. החדשות הטובות הן שמחיר ההתקנה לרוב לא "כזה נורא". למען האמת, המחיר הממוצע של התקנת מצלמות בבית נע בין 350 ל־500 שקל.

את התקנת מצלמות אבטחה מבצע מתקין בעל ניסיון בתחום ובעל ידע רחב בסוג מצלמות האבטחה והתאמתם לצרכי הלקוח. לרוב, מתקיני מצלמות סיימו קורס מצלמות אבטחה ורכשו את כל הידע שדרוש לעבודה במקצוע.

בדומה, מחירה של התקנת מערכת ההקלטה נע בין 200 ל-600 שקל בהתאם למורכבות ההתקנה. כך למשל, חיבורם של מיקרופונים בנוסף למצלמות, ייקר את התקנת מערכת ההקלטה בכ־150 שקל עבור כל מיקרופון (ללא שקלול מחירו). הסלקה (הסתרה של כבלי החשמל) תייקר גם היא את מהלך ההתקנה בעוד כ-1000 שקל.

טופס שיחה חוזרת:

פורץ באישור המשטרה
צילינדר מולטילוק
תיקון דלתות רב בריח
מנעול ייל
Call Now Button
גלילה לראש העמוד