להזמנת מנעולן 24 שעות ביממה חייגו או הקליקו: איתי - 054-685-3558

פריצת אופנועים ללא נזק ע"י פורץ מקצועי

פריצת אופנועים זה יכול לקראות לכל אחד, לרגע לא שמתם לב ונעלתם את המפתחות מתחת למושב הרוכב.. יש פתרון, אפשר לפרוץ את כיסא האופנוע ע"י משיכת חוט, או דגדוג המנעול, לאחר מכן אתם יכולים לשוב לענייניכם, ללא גרימת נזק לאופנוע

פריצת אופנועים ע"י פורץ מוסמך

פורץ אופנועים מומחה 24 שעות

פריצה לרוב עולה בהקשר האסוציאטיבי של דלתות בתים שננעלו, מפתחות של מכוניות שהושארו בתוך הרכב וכדומה. אך גם בעולם האופנועים ניתן לא פעם להיתקל בסיטואציה בה יש צורך בפריצת אופנועים. אופנוע אומנם הנו כלי פתוח חסר דלתות או חלונות, מכאן שיותר קשה לחשוב עליו כעל אובייקט המצריך עזרה מקצועית בפריצה. אך כל בעל אופנוע יודע שניתן בקלות להיקלע לסיטואציה בה אין מנוס ויש לפנות למקצוען בתחום.

פריצת ארגז וכיסא 

לאופנוע יש לרוב כיסא וארגז אחורי, שניהם נשלטים ע"י מפתח. בעת איבוד המפתח,

או בעת טעות בה נעלתם את המפתח בתוך הארגז,

תקלעו למצב לא נעים בו יש להזמין שירות פריצת אופנועים.

יש שיטות עצמאיות לטיפול בסיטואציות השונות, יש פורומים בנושא,

אך לא תמיד תמצאו  שהעצות קונקרטיות למבנה הספציפי של האופנוע שלכם

ולא תמיד העצות מתאפשרות ליישום ע"י אדם שאינו בקיא לגמרי במנגנונים  ובמונחים השונים.

סיטואציית אופנוע נעול

פריצה לבית או לכספת די שונה מפריצה לרכב ובמיוחד פריצה לאופנוע. פריצת אופנוע מהווה צורך בהכרה יסודית של סוגי האופנועים השונים, הכרת המערכות והזיווד הכולל. כמו כן כאשר מדובר באופנוע לא פעם מדובר במיקומים לא שגרתיים אליהם על הפורץ מנעולים להכיר ולהיות מוכן להגיע. לא פעם מדובר על סיטואציה של חניון מרוחק כאשר בחוץ יש מזג אוויר סוער. על כן על הפורץ להראות נכונות להגיע לכל מקום ולהיות ערוך לעבודה גם בתנאים לא אידיאליים. להיות יעיל מקצועי ומהיר.

ניסיון

להבדיל משירותי פריצה אחרים, פריצת אופנועים אינה מצריכה כלים מסורבלים או מיוחדים. על כן ניתן להגיע אל המקום המבוקש ע"י אופנוע, דבר המהווה גמישות וזמינות. אדם המציע פריצת אופנועים באופן חד פעמי או שאינו מספיק מנוסה בנושא, עלול להשתמש במקדח ולשכנע אותך שאין מנוס מלהחליף את כל המנעול, דבר שאורך זמן ממושך יחסית ובטח שכרוך בעלות יקרה יותר. פורץ מנוסה בתחום ימנע מהחלפת המנעול וישתמש בשיטות עקיפות על מנת לשחרר את הארגז או לפתוח את הכיסא.

חשוב לוודא מראש עם הפורץ על זמן ההגעה ומהי העלות הסופית.

 לפרטים והזמנות חייגו: 054-685-3558

טופס שיחה חוזרת:

פורץ באישור המשטרה
צילינדר מולטילוק
תיקון דלתות רב בריח
מנעול ייל
Call Now Button
גלילה לראש העמוד