להזמנת מנעולן 24 שעות ביממה חייגו או הקליקו: איתי - 054-685-3558

כמה עולה לשכפל מפתח

כמה עולה לשכפל מפתח? זוהי שאלה שלא מעט אנשים שואלים את עצמם. מיותר לציין כי יש הבדל יחסית משמעותי בין שכפול מפתחות לרכב לבין שכפול מפתחות לבית.

לשמחתכם, אנו ננסה להעניק לכם מענה לשאלה הספציפית הזאת בכל הקשר אפשרי. כך ברגע האמת תוכלו לדעת האם העלות של שכפול מפתחות היא כזאת שתוכלו לעמוד בה.

האינטרס שלכם הוא לשכפל את המפתחות על פי הצורך, אך בו בזמן גם לא לקרוע את הכיס. אז כמה באמת תצטרכו לשלם על שכפול מפתח?

כמה עולה לשכפל מפתח לרכב


כמה עולה לשכפל מפתח לבית?

השירות הכי שכיח הוא כמובן שכפול של מפתחות לבית. לא מעט אנשים מאבדים את המפתחות של הבית, ולכן הם רוצים לבצע שכפול מקצועי על ידי מנעולן מוסמך.

גם כאן טווח המחירים הוא יחסית רחב מכיוון שהעלות נקבעת בהתאם לסוג המפתח המשוכפל. עלות השכפול של מפתח רגיל יכולה להסתכם סביב ה-50 ₪ למפתח.

עלות השכפול של מפתח קצת יותר מיוחדת יכולה לנוע סביב 120-150 ₪ למפתח. תוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת מכל מנעולן מוסמך.


למה לשכפל מפתח לבית על ידי מנעולן?

תוכלו לבצע שכפול של מפתח לבית על ידי לא מעט חנויות שונות הפזורות ברחבי הארץ. אך שווה לכם להשקיע קצת יותר על מנת לשכפל את המפתח דרך מנעולן מוסמך מסיבות שונות.

ראשית, אתם תוכלו לקבל שירות אישי עד לבית, דבר שיקל עליכם את ביצוע השכפול. בנוסף, האיכות של המפתח תהיה גבוהה בהשוואה לכל אפשרות אחרת.

לפני שאתם שואלים כמה עולה לשכפל מפתח, עליכם לוודא מהי האיכות שלו.


כמה עולה לשכפל מפתח לרכב?

העלות של שכפול מפתחות לרכב היא שונה בהשוואה לעלות של שכפול מפתחות לבית.

יש כאלה שנוטים לחשוב כי מדובר על עלות דומה ולפיכך הם מתאכזבים כאשר הם מקבלים הצעת מחיר. העלות של שכפול מפתח לרכב תהיה יקרה יותר מאשר העלות של שכפול מפתח לבית.

לרוב העלות של שכפול מפתחות לרכב אמורה לנוע בין 300-600 ₪, כמובן שיש מקרים חריגים. מקרים שבהם הצעת מחיר תהיה גבוהה יותר מאשר מה שאנו מציינים כאן מסיבות שונות.


איך ניתן להוזיל את עלות שכפול המפתחות לרכב?

אחרי שהבנתם כמה עולה לשכפל מפתח לרכב, כעת אנו נציג בפניכם כמה טיפים להוזלה במחיר. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו העלות תהיה גבוהה במיוחד.

הטיפ הראשון יהיה לבצע השוואת מחירים בין מנעולני רכב שונים, דבר שיאפשר לכם לקבל מספר הצעות שונות. בנוסף מוטב כי תנסו להיות פתוחים לכל מיני אנשי מקצוע שונים, אל תהיו נעולים על מנעולן ספציפי.

ככל שתהיו יותר פתוחים ותקבלו יותר הצעות, כך תוכלו להוזיל את ההצעה שאותה אתם מקבלים. לעיתים ההוזלה תהיה כל כך משמעותית בהשוואה להצעות מחיר אחרות.

מנעולני רכב בדרך כלל סיימו לימודי מנעולנות רכב מקצועי במרכז הכשרה מוכר בארץ וקיבלו תעודה שהווה אסמכתא לכך.

אולי יעניין אותך גם:

קורס מיגון ואבטחה מעשי

טופס שיחה חוזרת:

פורץ באישור המשטרה
צילינדר מולטילוק
תיקון דלתות רב בריח
מנעול ייל
Call Now Button
גלילה לראש העמוד