להזמנת מנעולן 24 שעות ביממה חייגו או הקליקו: איתי - 054-685-3558

מפתחות לרכב

המפתחות של הרכב הלכו איבוד? נשאר לכם רק מפתח אחד, ואתם מוכרחים לבצע שכפול?

כל אחד מבין כי בסיטואציות כאלה אי אפשר להישאר אדישים. החשיבות של מפתחות לרכב היא קריטית, הרי לא תוכלו להיכנס לרכב ללא המפתח.

מהסיבה הזאת לפני שאתם מזעיקים מנעולן רכב, יש כמה שאלות שאתם מוכרחים לשאול אותו. השאלות האלה אמורות לעשות את ההבדל מנקודת המבט שלכם.

מוטב כי אתם תדעו בדיוק אילו שאלות אתם אמורים לשאול אותו טרם תחילת העבודה.

מפתחות לרכב


חשוב לוודא שמדובר במפתחות לרכב מקוריים

יש לא מעט סוגים של מנעולנים ולא מעט סוגים של מפתחות. יש מנעולנים אשר משתמשים במפתחות מקוריים ואחרים שמעדיפים להשתמש במפתחות חלופיים.

לפני שהמנעולן שהזמנתם מתחיל את העבודה מוטב כי תוודאו איתו שמדובר על מפתחות מקוריים.

אומנם למראית עין ההבדל בין מפתח מקורי למפתח חלופי הוא לא ניכר. אך לאחר שימוש ממושך אתם תרגישו מיד את ההבדל בין הסוגים השונים של המפתחות. זוהי הסיבה כי מראש כדאי לכם לוודא את זה.

 

תוך כמה זמן תוכלו לקבל את השירות?

אם ישנה בעיה מסוימת עם מפתחות לרכב, אתם תמצאו את עצמכם תקועים מבלי יכולת לנסוע לאף מקום.

לכן תרצו לקבל את השירות של המנעולן במהירות, כך תוכלו להמשיך בשגרת היום הרגילה. אך בו בזמן למנעולנים יש עוד לקוחות אחרים שככל הנראה הזמינו שירות לפניכם.

מהסיבה הזאת תבחנו את זמני ההמתנה הדרושים, ותוך כמה זמן תוכלו לקבל את השירות הרצוי. אל תמתינו זמן רב כי במקרה הזה ההמתנה עלולה להיות מתסכלת במיוחד.


כמה יעלה לבצע תיקון או שכפול מפתחות לרכב?

המחירים יכולים להשתנות לא מעט בהתאם לפרמטרים שונים בשטח. יש סוגים שונים של מפתחות שהעבודה איתן תהיה יקרה יותר בהשוואה למפתחות מסוגים אחרים.

לכן לפני שהמנעולן מבצע את השכפול, כדאי לכם לסכם איתו את העלות הסופית. כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו תשלמו על השכפול או התיקון ביוקר.

גם ככה לא מעט אנשים מוותרים על האפשרויות הללו בגלל העלויות. כדאי לכם לחסוך לעצמכם הפתעות מיותרות בהקשר הזה.


האם יש אחריות על השירות ועל המפתחות לרכב?

שילמתם לא מעט על תיקון או שכפול מפתחות לרכב, ולכן מבחינתכם תצטרכו לקבל על כך אחריות. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם מגיעים שוב לאותה הסיטואציה תוך מספר שבועות.

מהסיבה הזאת עליכם לוודא עם המנעולן כי הוא מספק אחריות על השכפול או התיקון. אם אין אחריות, קחו בחשבון כי אף אחד לא יעמוד מאחוריכם במקרה של תקלה או בעיה.

מנעולן מקצועי ומוסמך שבטוח בעבודה שלו ישמח לספק לכם אחריות לחצי שנה או לשנה שלמה. כך גם אתם תוכלו לדעת כי מבחינתכם עשיתם את הבחירה הנכונה.

אולי יעניין אותך גם:

קורס מנעולן רכב

טופס שיחה חוזרת:

פורץ באישור המשטרה
צילינדר מולטילוק
תיקון דלתות רב בריח
מנעול ייל
Call Now Button
גלילה לראש העמוד