להזמנת מנעולן 24 שעות ביממה חייגו או הקליקו: איתי - 054-685-3558

מצלמות אבטחה מחיר

כל דירה, בית עסק או חברה, חייבים להשתמש בכלים טכנולוגיים לאבטחה מפני פריצות. אחד הכלים המשמעותיים ביותר לכך, הוא מצלמות אבטחה.

להלן נערוך סקירה אודות הצורך במצלמות האבטחה, הפרמטרים לבחירה נבונה של המצלמה, וכמובן, טווח המחירים של מצלמות האבטחה בארץ.

עליית הפשיעה במדינת ישראל

אין זה סוד, כי מדינת ישראל סובלת בשנים האחרונות מתופעה מדאיגה במיוחד, לפיה כמות הפריצות גוברת. אין מדובר בפריצות לבתי מגורים בלבד, אלא גם לבתי עסקים, חברות, משרדים ומה לא.

חמור מכך- הפורצים לא בוחלים באמצעים, ונכנסים לבזוז דירות ובתי עסק בכל שעות היום, ולא רק בשעות הלילה המאוחרות, כפי שנהוג לסבור, וכפי שהפושעים ה'קלאסיים' נהגו לעשות עד עתה.

מצלמות אבטחה מחיר

הפריצה עלולה להתרחש בבוקר, בערב, בצהריים או בלילה, בכל תנאי מזג אוויר, בין אם אנחנו לא נמצאים בבית או בבית עסק, וחמור מכך – גם אם אנחנו והילדים נוכחים בו.

הפורצים מגיעים למקום הפריצה יחד עם מספר חברים, אשר התאגדו ככנופיה ופיתחו לעצם שיטות ייחודיות לפריצה מבלי להשאיר עקבות. המשטרה אם שאלתם, אובדת עצות בנושא, ולא מצליחה ללכוד כנופיות רבות.

בשל העלייה המתמדת בתופעת הפריצות, חשוב לשדרג את מערך האבטחה שקיים בבית. לא די בסורגים ובדלת רב בריח למניעת כניסת פורצים, יש להשתמש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

שדרוג מערך האבטחה באמצעות מצלמות אבטחה

למצלמת האבטחה שני תפקידים עיקריים, אשר צפויים לשדרג את מערך האבטחה בכל בית, עסק, משרד או חברה:

התפקיד הראשון, הוא לצלם פורצים, היה ואלו נכנסנו למשרד. כך, ניתן יהיה לאתר וללכוד את הפורצים הרבה יותר בקלות, בעזרת בתיעוד שמופיע במצלמת האבטחה כמובן.

התפקיד השני של המצלמה, הוא הרתעת פורצים. פורצים מעדיפים לפרוץ לבתים ללא מצלמות אבטחה, וכך להימנע מתיעוד הפריצה שלהם.

מהו טווח המחירים של מצלמות האבטחה?

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת בחירת מצלמת אבטחה אלחוטית, הוא מחירה של המצלמה. כשוק מצלמות האבטחה בארץ רווי מצלמות אבטחה מסוגים שונים, חלקם איכותיים יותר, אחרים איכותיים ומקצועיים פחות.

אל לכם ללכת שולל אחר מחירים נמוכים של מצלמות אבטחה, הם עלולים להעיד על איכות נמוכה של המצלמה, והיא עלולה שלא לבצע את מלאכתה על הצד הטוב ביותר.

עם זאת, אתם לא בהכרח חייבים לרכוש את מצלמת האבטחה היקרה ביותר אשר קיימת בשוק, חפשו מצלמת אבטחה בעלת ביצועים טובים, במחיר הוגן.

טווח המחירים משתנה כמובן בהתאם לסוג המצלמה, האם מדובר במצלמת full HD או שמא HD, ופרמטרים נוספים דוגמת האם קיימת במצלמה אפשרות לחיבור לרשת, אמצעי לראיית לילה, התאמה לסביבה, רזולוציה מקסימלית ועוד.

ככלל, ישנם סוגים רבים של מצלמות אבטחה- מצלמות כיפה, מצלמות דמה, במעגל סגור, IP ועוד. ניתן לומר שטווח המחירים נע בין 100 שקלים וקצת יותר למצלמות האבטחה הזולות והפשוטות, ועד מצלמות מקצועיות ואיכותיות שמחירן צפוי להגיע ל- 2000 שקלים ואף למעלה מכך.

 

טופס שיחה חוזרת:

פורץ באישור המשטרה
צילינדר מולטילוק
תיקון דלתות רב בריח
מנעול ייל
Call Now Button
גלילה לראש העמוד