להזמנת מנעולן 24 שעות ביממה חייגו או הקליקו: איתי - 054-685-3558

שכפול מפתחות לבית

רגע לפני שאתם משכפלים את המפתחות של הבית, יש לנו כמה טיפים חשובים עבורכם. הטיפים האלה יכולים לעשות את ההבדל בין שכפול מוצלח לבין שכפול פחות מוצלח.

קחו לעצמכם כמה דקות על מנת לקרוא את הטיפים, וכמובן שתנסו ליישם אותם בפועל. כך תוכלו לדעת כי תוכלו לבצע שכפול מפתחות לבית כמו שצריך.

לא בכל יום יוצא לכם לשכפל מפתחות לבית, עד שעושים זאת, חובה לעשות זאת כמו שצריך.

שכפול מפתחות לבית

 

אל תשכפלו מפתחות לבית בכל חנות

כיום ניתן לראות לא מעט חנויות המציעות שירות שכפול מפתחות לבית. אך שכפול של מפתח זה לא משחק ילדים, ומוטב כי העבודה תתבצע על ידי איש מקצוע.

בסוף אתם תרצו לדעת כי המפתחות החדשים ישרתו אתכם בצורה נאמנה לאורך זמן. אם לא תקפידו לבצע את השכפול במקום מוסמך, אתם תמצאו את עצמכם באותה סיטואציה שוב בעתיד הקרוב.

או חלילה המפתח ששכפלתם יהרוס את המנעול של הדלת, וכאן אתם מכניסים את עצמכם לבעיה רצינית.

 

הזמינו ביחד עם שכפול מפחות לבית שירותים נוספים

להזמין מנעולן אליכם לבית רק בשביל שירותי שכפול מפתחות זה לא משתלם. לכן ביחד עם האפשרות של שכפול מפתחות לבית, תנסו לראות אילו שירותים נוספים אתם צריכים.

מוטב כי תרכזו מספר צרכים בו זמנית על מנת שתוכלו להפוך את הביקור למשתלם. אם אתם צריכים גם ככה להחליף את המנעול או לשדרג את הדלת, תקבלו שכפול מפתחות בהנחה.

זוהי הסיבה שבגללה מוטב לכם לא לפעול בפזיזות לפני שאתם משכפלים את המפתח.

 

תחשבו מראש כמה מפתחות אתם צריכים

עד שאתם כבר מבצעים שכפול מפתחות לבית על ידי מנעולן מוסמך, מוטב כי תגיעו מוכנים. תנסו להבין מראש כמה אנשים בבית צריכים מפתח.

ברגע שתכינו הזמנה אחת מסודרת, תוכלו לקבל מחירים נוחים יותר. אם תחליטו כל פעם להזמין כמות קטנה של מפתחות זה עלולה לייקר את העסק.

תמיד כדאי גם לשכפל כמה מפתחות נוספים על מנת שלא תמצאו את עצמכם תקועים ללא מפתח. תמיד תדעו כי יש לכם מפתחות שנמצאים בהישג יד.

 

שכפול מפתחות לבית באיכות גבוהה

המפתח המשוכפל החדש אמור להיות באיכות זהה לאיכות של המפתח המקורי. בסוף בשלב מסוים אתם תשתמשו במפתח המשוכפל לא מעט.

אם המפתח יהיה באיכות ירודה הוא עשוי להישחק במהירות, ואתם תהיו בבעיה. מה שגם מפתחות לא מקוריים הם כאלה שעלולים להסב נזק למנעול מכיוון שהם לא יהיו מספיק איכותיים.

מראש אתם אמורים לוודא כי למנעולן שמבצע את העבודה יש תעודת הסמכה. בנוסף כדאי לכם לדרוש אחריות על המפתחות שאותן זה עתה קיבלתם.

רק בדרך הזאת תוכלו להיות בטוחים כי אתם בדרך הנכונה, ויש לכם אפשרות להיות רגועים יותר.

מידע נוסף:

שכפול מפתחות חולון

שחזור מפתחות רכב

טופס שיחה חוזרת:

פורץ באישור המשטרה
צילינדר מולטילוק
תיקון דלתות רב בריח
מנעול ייל
Call Now Button
גלילה לראש העמוד