להזמנת מנעולן 24 שעות ביממה חייגו או הקליקו: איתי - 054-685-3558

שכפול מפתחות לרכב

רוצים לרדת לאוטו ביחד עם הילדים, אך אינכם מצליחים למצוא את המפתח? החיפוש אחר המפתח של הרכב יכול לקחת זמן רב.

אין סיבה שתבזבזו את הזמן היקר בחיפושים, תוכלו לדאוג כי יהיו לכם מספיק מפתחות בבית. כך בכל רגע נתון תוכלו לדעת היכן נמצא מפתח נוסף שבו תוכלו להשתמש.

זוהי הסיבה שבגללה לא מעט אנשים בוחרים באפשרות של שכפול מפתחות לרכב. אך כיצד מבצעים את השכפול בצורה נכונה?

שכפול מפתחות לרכב

 

לאיזה בעל מקצוע פונים לשכפול מפתחות לרכב

לא מעט אנשי מקצוע שונים יציעו לספק לכם שירות שכפול מפתחות לרכב. אינכם יכולים לסמוך על כל איש מקצוע, מוטב כי תבחרו מראש אך ורק מנעולן רכב מוסמך.

מנעולן שתוכלו לדעת כי הוא יספק לכם מפתח באיכות גבוהה, מפתח שיהיה דומה מאוד למפתח המקורי. אם לא תשתמשו במפתח איכותי, זה עלול להביא לכך שתהרסו את הסוויץ' ברכב.

כך שבמקרה הזה הבחירה החפוזה עלולה לפעול לרעתכם, מוטב כי תיקחו את הזמן על מנת לקבל החלטות.

אל תתפשרו על איכות שכפול המפתחות לרכב

בעת שכפול מפתחות לרכב תוכלו לבחור מפתח באיכות כזאת או אחרת. לא מעט אנשים בוחרים ישר בהצעת המחיר הכי זולה, והמשמעויות עלולות להיות קריטיות בהמשך הדרך.

קחו בחשבון כי לא בכל יום יוצא לכם לשכפל את המפתחות של הרכב. אם כבר אתם עושים זאת, מוטב כי תבחרו במפתח מקורי שמתאים לסוג הרכב שלכם.

מפתח שלא יתאים לסוג הרכב או כזה שלא יהיה באיכות גבוהה ייהרס במהירות.

שכפול מפתחות לרכב לא עושים במוסך

רוצים לשכפל את המפתחות של הרכב? אין שום סיבה שתיסעו עד למוסך על מנת לבצע את הפעולה הפשוטה הזאת.

ההמתנה הארוכה במוסך ביחד עם חוסר הנוחות עלולה לגרום לכך שפשוט לא תבצעו את הפעולה. מנעולן רכב מוסמך יגיע עד אליכם לבית או לעבודה על מנת לבצע את הפעולה.

כך תוכלו לחסוך זמן יקר ובו בזמן גם לדאוג כי העבודה כולה תתבצע בקלות. פתאום תבינו כי זה מאוד פשוט לשכפל את המפתחות של הרכב.

כל המפתחות הלכו לאיבוד- מה אפשר לעשות?

חשוב מאוד לבצע שכפול מפתח לרכב כאשר נשאר לכם רק מפתח אחד בהישג יד.

אך במקרה שבו לא שכפלתם את המפתח, אין לכם מה לדאוג יתר על המידה. אומנם הסיטואציה היא לא נוחה במיוחד, אך כיום יש לא מעט פתרונות שניתן לבחור בהם.

מנעולני רכב יכולים מצד אחד להחליף את המנעול הקיים במנעול חדש כדי שתהיו רגועים יותר. מצד שני ישנה אפשרות אחרת שהיא לשחזר מפתחות רכב, מפתחות שהלכו לאיבוד.

כל לקוח רשאי לבחור את האפשרות שהכי מתאימה לו. הצוות שלנו ישמח לייעץ לכם באיזה מבין האפשרויות כדאי לכם לבחור. אנו נמצאים בחולון, כך שאם אתם צריכים תוכלו לקבל מאתנו שירותים מקצועיים ומהירים של שכפול מפתחות חולון.

טופס שיחה חוזרת:

פורץ באישור המשטרה
צילינדר מולטילוק
תיקון דלתות רב בריח
מנעול ייל
Call Now Button
גלילה לראש העמוד