להזמנת מנעולן 24 שעות ביממה חייגו או הקליקו: איתי - 054-685-3558

שכפול מפתחות מחיר

סקרנים לדעת מהו שכפול מפתחות מחיר? העניין הוא שאין מחיר אחיד לשכפול מפתח. יש כל מיני פרמטרים שונים שעשויים להשפיע על המחיר לטובה או לרעה.

כך שמכל איש מקצוע תוכלו לקבל הצעת מחיר שהיא קצת שונה. אז כמה כדאי לכם לשלם על שכפול מפתח? אנו ננסה לסקור לפניכם את הנושא הזה, כך שלא תשלמו ביוקר.

כי בסוף קבלת ההחלטות שלכם היא זאת שתקבע כמה עמוק תצטרכו להכניס את היד אל תוך הכיס.

שכפול מפתחות מחיר


שכפול מפתחות לבית- מהו המחיר?

כאשר מדברים על שכפול מפתחות מחיר, צריך לחלק את השכפול לכמה חלקים. האפשרות הראשונה והשכיחה ביותר היא שכפול של מפתח לבית.

שכפול מפתח לבית לא עולה ביוקר כל כך בהשוואה לשכפול מפתח לרכב. לרוב מדובר על הוצאה כספית שאמורה לנוע בין 50-150₪ לכל סוגי המפתחות.

רק במקרים מאוד נדירים העלות הסופית אמורה להרקיע שחקים. אין סיבה שתשלמו ביוקר על שכפול מפתח לבית אם אין לכך סיבה שהיא מבחינתכם סיבה מספיק טובה.


שכפול מפתחות לרכב- מהו המחיר?

יכול להיות שתרצו לדעת מהו שכפול מפתחות מחיר כאשר מדובר על מפתחות לרכב. גם כאן הנכם נדרשים לדעת כמה תשלמו.

הרי אין לכם תקציב לא מוגבל, ואתם בוודאי תרצו להיות ערוכים לכל אפשרות. נדגיש תחילה כי העלות של שכפול מפתחות לרכב גבוהה יותר מאשר שכפול מפתחות לבית.

מה שגם הדינאמיות של המחיר היא גבוהה, וההבדלים בין אנשי המקצוע השונים מורגשים. לרוב העלות יכולה להתחיל מ-200-300₪ ויכולה להגיע אפילו עד 1,000 ₪ לשכפול של מפתחות מתקדמות.

כמובן ששווה לכם לדעת כיצד תוכלו להוזיל את העלויות של השכפול.


שכפול מפתחות מחיר- איך מוזילים את העלויות?

 • ראשית, כדאי כי לא תהיו פזיזים כאשר אתם נדרשים לבחור את איש המקצוע המתאים. שכפול מפתחות צריך להתבצע על ידי מנעולן מוסמך, ולא על ידי אף איש מקצוע אחר.

  תנסו לחפש את המנעולן שעונה על כל הצרכים שלכם, רק כך תדעו כי אתם עושים בחירה שתוכלו להיות שלמים איתה.
  .

 • אל תחששו לבצע השוואת מחירים מראש, רק כך תוכלו לקבל שכפול מפתחות מחיר הוגן. אם לא תבצעו השוואת מחירים, לא תוכלו לדעת כי אתם בדרך הנכונה.

  כמו שכבר אמרנו ההבדלים בין אנשי המקצוע השונים יכולים להיות מהותיים. לכן תצטרכו לבצע השוואת מחירים כדי שלא תיפלו בפח בסופו של יום.
  .

 • אם התקציב שלכם מוגבל, תוכלו לבחור מפתח קצת פחות איכותי. כמובן שתמיד רצוי לבחור את המפתח הכי איכותי שיש, על מנת שהוא יחזיק מעמד לאורך זמן.

  אך אם התקציב שלכם לא מספק, תמיד תוכלו לבחור באפשרויות אחרות. הכי חשוב שבסוף לא תמצאו את עצמכם תקועים מחוץ לבית או מחוץ לרכב.

אולי יעניין אותך גם:
קורס מנעולנות רכב
קורס מיגון ואבטחה

טופס שיחה חוזרת:

פורץ באישור המשטרה
צילינדר מולטילוק
תיקון דלתות רב בריח
מנעול ייל
Call Now Button
גלילה לראש העמוד