להזמנת מנעולן 24 שעות ביממה חייגו או הקליקו: איתי - 054-685-3558

שכפול מפתח לרכב מחיר

המפתח של הרכב שוב מתחיל לעשות צרות? שמתם לב כי נשארתם עם מפתח אחד בודד? כל הסיבות הללו אמורות להביא אתכם למסקנה כי הגיע הזמן לבצע שכפול.

שכפול מפתח לרכב זוהי פעולה שכיחה במיוחד שלא מעט אנשים זקוקים לה. הפעולה ברוב המקרים מתבצעת על ידי מנעולן רכב מוסמך, כזה שיסייע לכם להשיג את מבוקשכם.

אך כמה יעלה לכם לבצע את השכפול? שכפול מפתח לרכב מחיר משתנה לא פעם, ומוטב כי תכירו את העלות הסופית שאותה תצטרכו לשלם.

שכפול מפתח לרכב מחיר


מתי צריך לשכפל מפתחות לרכב?

אם נשאר לכם רק מפתח אחד לרכב או שהמפתח הנוכחי לא מספק את הסחורה, יהיה צורך לשכפל מפתחות לרכב.

כמובן שלא מדובר על אחת מהבחירות השכיחות ביותר, אך לא מן הנמנע כי פשוט תצטרכו לבצע אותה. המטרה היא שבכל רגע נתון יהיה לכם מפתח נוסף על מנת שתוכלו להשתמש בו במידת הצורך.

בנוסף, אם כמה בני משפחה משתמשים ברכב באופן שכיח, רצוי כי לכולם יהיו מפתחות בהישג יד.


שכפול מפתח לרכב מחיר- כמה זה עולה?

טווח המחירים של שכפול מפתח לרכב הוא מאוד רחב, והוא לגמרי לא חד משמעי. כל איש מקצוע שתפנו אליו יספק לכם הצעת מחיר מעט שונה מזאת שקיבלתם לפניה.

אתם יכולים לפנות למנעולן רכב אשר יספק עבורכם את השירות שאתם צריכים. תוכלו לסמוך על בעל מקצוע זה, מכיוון וסיים לימודי מנעולנות רכב ורכש את כל הידע המקצועי הדרוש. חשוב כמובן לקרוא קודם כל ביקורות עליו ורק לאחר מכן להזמין אותו.

הסיבה היא שיש כל כך הרבה סוגים של מפתחות. מספיק שינוי אחד קטן והוא זה שיגרום לכך שהצעת המחיר כולה תשתנה.

המחיר עשוי להתחיל מ-150-200 ₪ לשכפול של מפתח פשוט של חברה מוכרת. העלות יכולה להגיע עד 1000 ₪, במקרים שבהם השכפול הוא מורכב יותר.


שכפול מפתח לרכב מחיר- ממה הוא מושפע?

יש לא מעט פרמטרים שעלולים להשפיע בצורה כזאת או אחרת על המחיר של שכפול מפתח לרכב.

אנו נציג בפניכם מספר פרמטרים שכיחים, כאלה שיכולים לעשות הבדל משמעותי. המטרה שלכם היא כמובן לנסות לקבל את הצעת המחיר הכי זולה והכי אטרקטיבית שיש.

אז מהם הפרמטרים המובילים שמשפיעים על מחיר שכפול מפתחות לרכב?

  • סוג הרכב שעבורו תרצו לשכפל את המפתח ישפיע על העלות הסופית. לכל סוגי הרכבים יש מפתחות שונים, ולכן גם המחירים אמורים להשתנות. זוהי הסיבה כי שכפול מפתח של רכב מסוג אחד לא יהיה שווה לעלות של שכפול מפתח של רכב מסוג אחר.
    .
  • האם תרצו לרכוש מפתח מקורי או שלא? שכפול מפתח לרכב מחיר משתנה בין היתר גם בגלל מקוריות המפתח. יש כאלה שלא מוכנים להתפשר על המקוריות, ולכן הם נאלצים לשלם מעט יותר. מי שמוכן לרכוש מפתח חלופי יכול לחסוך כמה עשרות או מאות שקלים.
    .
  • היכן בדיוק ישכפלו לכם את המפתח? מנעולן רכב מגיע עד אליכם ומספק לכם שירות איכותי, אך העלויות עלולות להיות מעט גבוהות. בהשוואה לאנשי מקצוע אחרים שאין להם את הניסיון הדרוש, ולכן המחירים שלהם יהיו נמוכים בהתאם.

אולי יעניין אותך גם:
קורס מיגון ואבטחה 

טופס שיחה חוזרת:

פורץ באישור המשטרה
צילינדר מולטילוק
תיקון דלתות רב בריח
מנעול ייל
Call Now Button
גלילה לראש העמוד