להזמנת מנעולן 24 שעות ביממה חייגו או הקליקו: איתי - 054-685-3558

תיקון אינטרקום מחיר

התקנתם אינטרקום בבניין המשותף או בבית הפרטי ועכשיו אתם ניצבים מול תקלה? עומדים לקראת התקנה ורוצים לדעת כמה תשלמו אם משהו ישתבש? כאן תוכלו ללמוד עוד על מחיר תיקון אינטרקום וטווחי המחירים המוצעים עבור הטיפול בתקלות השונות.

אילו תקלות יכולות להיות באינטרקום?

פעם נהגנו לקרוא לאינטרקום קודן, אך עם השתכללות האיבזור הנלווה – מהמצלמה, לטביעות האצבע ומערכות השמע המתקדמות, כיום מדובר במונח שעומד בפני עצמו.

אולם, השידרוגים הרבים לא הרחיבו רק את האפשרויות אלא גם את טווח התקלות הפוטנציאליות: לחצן שאינו מגיב, שפופרת שמע בדירה שאינה מקבלת קלט או דלת שכלל אינה נפתחת הן רק דוגמאות אחדות לתקלות מוכרות.

אז כמה עולים התיקונים השונים?

תקלות בשנאי או בחיבור לחשמל לדוגמה, עשויות למנוע מהאינטרקום להגיב ללחיצות ובמקרה יותר חמור למנוע את פתיחתה של הדלת. טווח המחירים לתיקון בעיות הקשורות בשנאי נע בין 400-500 שקל ותלוי בסוג השנאי הנדרש, כאשר פאנלים מתקדמים יותר מיקרים את מחירו.

כפי שציינו, במידה ונתקלתם בדלת שאינה נפתחת ייתכן כי מדובר בתקלה בשנאי, אולם קיימות גם אפשרויות נוספות: למשל, בעיה במנעול עצמו או במתח החשמלי. 

תיקון אינטרקום מחיר

במקרה הנ"ל קיימת חשיבות גבוהה לתיאור התקלה מול בעל המקצוע טרם הגעתו: קיימת אפשרות שאין כלל צורך להזמין טכנאי מכיוון שמקור התקלה הוא במנעול ואיש המקצוע המתאים לפתרונה הוא מנעולן.  

במידה ומקור התקלה אכן במתח החשמלי, בחיווט או בספק הכוח, ייתכן כי עלות ביקור הטכנאי תסתכם בדמי ביקור סטנדרטים הנעים בין 200 ל-250 שקל. מנגד, תקלה אשר מקורה במנעול החשמלי לרוב דורשת את החלפתו המלאה- תיקון זה יעלה כ-400 שקל וכולל את מחיר המנעול ואת עלות העבודה.

עלויות נוספות

מצב נוסף אשר מומלץ להכיר הוא חוסר תגובה של הלחצנים שאינו קשור בהכרח "לבעיית חשמל". רמז לכך כי מדובר בבעיה בפאנל הלחצנים עצמו הוא הופעת אור על מסך האינטרקום או כל סממן טכנולוגי אחר אשר מרמז על חיבור תקין לחשמל.

במקרה כזה עשוי לעלות התיקון בין 600 ל-1200 שקל ומחירו המדויק תלוי במורכבותו של פאנל הלחצנים. שימו לב כי במקרה של החלפה מלאה של פאנל הלחצנים מומלץ לשקול השקעה כספית בפאנל עמיד במים המצטיין בהחזקה בתנאי חוץ.  

במידה ואינכם שומעים דבר בשפופרת האינטרקום קיימות שתי אפשרויות סבירות למקור התקלה: תקלה ממוקדת בשפופרת הביתית שלכם או ניתוק של חוט חשמל. 

באופו כללי, במקרה של תקלת שמע בשפופרת, מומלץ ליצור קשר עם השכנים, יתכן כי מדובר בתקלה מערכתית נרחבת ואין סיבה שתשלמו עליה לבד.

אולם, במידה ומדובר בתקלה ממוקדת בשפופרת יתכן כי תצטרכו לרכוש חדשה: עלות החלפתה נעה בין 300 ל-400 שקל כאשר מדובר בשפופרת ללא מצלמה. לעומת זאת, בעיית שפופרת שאינה דורשת החלפה, כדוגמת "בעיית חיווט" צפויה לדרוש דמי ביקור בלבד הנעים בין 200 ל- 250 שקל.

אולי יעניין אותך גם:
תיקון אינטרקום ראשון לציון
תיקון אינטרקום חולון
מנעולן תל אביב

טופס שיחה חוזרת:

פורץ באישור המשטרה
צילינדר מולטילוק
תיקון דלתות רב בריח
מנעול ייל
Call Now Button
גלילה לראש העמוד