להזמנת מנעולן 24 שעות ביממה חייגו או הקליקו: איתי - 054-685-3558

פריצת דלת טרוקה -ע”י המובחרים 24 שעות

צריכים מנעולן שמבצע פריצת דלת טרוקה? אל תחכו ליד הדלת יותר מידי זמן, צלצלו אלינו בכל שעה ונשמח להגיע אליכם לכל פינה במרכז בפחות מ20 דקות. מנעולן בבת ים זריז ומקצועי ביותר אז אין מה להתלבט הזמינו וקבלו שירות מעולה.

רוצים לנסות לבד, הנה סרטון הדרכה לפניכם, הסתבכתם? חייגו אלינו בגל שעה

איך הגענו למצב שאנו צריכים פריצת דלת טרוקה

אין דבר יותר מעצבן מלגלות שהדלת טרוקה, ואתה נמצא בצד הלא נכון של החדר. מקרים כאלו אומנם אינם נפוצים,

פריצת דלת טרוקה

אך מספיקה פעם אחת על מנת לחשוש ממצב שכזה.

במצב שכזה סביר להניח שתנסה לנער מעט את הדלת,

לבקש ממנה יפה להיפתח, אך רוב הסיכויים שהיא עדיין תישאר בשלב הסטטי.

זה השלב בו אתה תבין שעליך לקבל עזרה מ- מנעולן בבת ים ואם אפשר אז כמה שיותר מהר, בעלות מינימלית, ובמקצועיות.

 

השיטה הביתית

כיום ישנם שיטות עצמאיות לטובת פריצת דלת טרוקה. הידועה שבהן מושתת על דחיסת יריעת פלסטיק עבה, (ניתן להשיג מבקבוק קולה גמור), בחריץ שבין המשקוף ללשונית. אם זה עובד אז הרווחת, נמנעת מן הטרחה לברר על מנעולן ברמת גן, לתאם אתו ובסוף לשלם. הבעיה מתחילה שלא תמיד בקבוק פלסטיק יהווה את התשובה עבורך. לפעמים מדובר בסיטואציה יותר מורכבת כזאת שתשאיר אותך, כאדם מן השורה, במצב של חוסר אונים. במצבים אלו אין מנוס מלהיעזר בבעל מקצוע, ולהימנע מהמשך ניסיונות עצמאים שעלולים להחריף את הבעיה.

מה האמת המניעה

ניתן למנוע סיטואציות כגון דלת טרוקה. קודם כל ניתן לנסות להימנע מראש מהסיטואציה בה יצאת והדלת נטרקה כאשר מפתח תקוע בעברה השני, אופציה שנייה היא לפעול בפעולת מנע ולהצטייד בצילינדר פרפר. בכל אופן כדאי לדעת מראש שלפתוח דלת טרוקה אינו כרוך בהוצאה יקרה. כך שבמקום לאבד זמן יקר מול הדלת בתהייה מה באפשרותך לעשות,
הפתרון המידי הנו לפנות ל- מנעולן ברמת גן המומחה בתחום. כמובן שעל המנעולן לבקש מסמך המוכיח את זהותך ומקשר אותך אל הנכס, על מנת למנוע מצבים בהם פורצים בעלי כוונות זדון ישתמשו בשירותיהם.

 

 מה באמת מקצועיות

מנעולן מומחה יבצע פריצת דלת טרוקה במקצועיות ומבלי לתהות יותר מדי. מנעולן מומחה יודע את העבודה, עשה אותה כבר מספר פעמיים ובעל ניסיון עשיר. ניסיון שינחה אותו לעבר ההתנהלות הנכונה ביותר בסיטואציות השונות. לא משנה אם יש מפתח מהעבר השני, או שפשוט אין פתח כניסת מפתח מהצד שלך. סיטואציה של פריצת דלת טרוקה נשמעת הרבה יותר גרועה ממה שהיא באמת. מנעולן בבני ברק המבין את הנושא יטפל בתהליך בצורה מהירה, ימזער את הנזק, וידע לתת טיפים לפעם הבאה.

להזמנת פורץ מנעולים לחצו כאן >>

טופס שיחה חוזרת:

פורץ באישור המשטרה
צילינדר מולטילוק
תיקון דלתות רב בריח
מנעול ייל
Call Now Button
גלילה לראש העמוד