להזמנת מנעולן 24 שעות ביממה חייגו או הקליקו: איתי - 054-685-3558

קורס מנעולן פורץ

מחפשים קורס מנעולן פורץ? אם אתם מתעניינים בתחום מנעולנות אנו נשמח לשתף אתכם מאמר הבא בנושא.
על מנת להיות פורץ מקצועי כמו מנעולן בבני ברק, היום ניתן למצוא כמה דרכים ללמוד אם אתם רוצים להיות מנעולינים

השאלה היא אם אתם רוצים לקבל תעודת מנעולן בסיום הקורס או שמספיק לכל ללמוד ללא קבלת תעודת מנעולן בסיום הקורס..

אז ככה: מנעולן שרוצה ללמוד קורס מנעולן במכללה בלמידה של בין 1-2 מפגשים בשבוע של בערך 3 שעות למשך 3 חודשים, יכול ללכת ולנסות את מזלו:

קורס מנעולן מקצועי

רשימת המכללות שאפשר ללמוד בהם קורס מנעולן הם:

מככלת מישלב בתל אביב, יש להם גם סניף בחיפה
המנהל הטכני בראשון לציון
מככלת מלטש

אלו המכללות המרכזיות

אפשר ללמוד קורס מנעולן באינטרנט.

מי שרוצה ללמוד לקטנה איך לפורץ ולתקן דברים בסיסיים יכול לצפות בסרטונים באינטרנט, רובם בחינם.

לימוד קורס מנעולן מקצועי

הכי טוב ומומלץ זה לשלב, ראשית לצפות באינטרנט בסרטונים איכותיים, ולאחר מכן להגיע לפגישה מעשית על להכשרה מלאה,

מי שמבצע קורסים משולבים סרטונים+מעשי הם:

בועז פומסון בירושלים

קורס מנעולנות בקלות באזור המרכז, וזהו

מקווים שעזרנו קצת 🙂

ועוד כמה מילים בנושא:

קורס מנעולן פורץ, חייב להיות מקצועי ועל מנת שהוא יהיה כזה, חייבים להיות כמה תנאים, קודם כל מנעולן חייב שתהיה לו הכשרה בתחום ממוסד מוכר שבו הוא ילמד את תיאורית המנעולים. תחום זה אי אפשר ללמוד כך סתם על רגל אחת. יש ללמוד את התחום האמצעות הכשרה מסודרת ממוסד מוכר שיעניק תעודה לתחום המנעולים. מנעולן חייב בתעודת יושר מהמשטרה כמו שיש לכל מנעולן ברמת גן שמבטיחה כי עברו של המנעולן נקי ואין לו תיקים במשטרה, לאחר שקיבל את האישור המשטרתי, אז הוא יוכל לעבוד בתחום.  מנעולן מומחה, ישתמש בטכניקות פריצה נקיות ושקטות כמו, תורת הדגדוג, שימוש במקדחה, פיקלים ועוד טכניקות שונות. יש לשאול את המנעולן שאלות, בטרם יתחיל את עבודתו, כמו למשל לבקש ממנו גם את תעודת ההסמכה על מנת שנהיה בטוחים כי מדובר באדם מקצועי ולא בחאפר.

מנעולן פורץ, יזהה במהירות את סוג הצילינדר 

מנעולן פורץ, מקצועי, יודע מיד לזהות את סוג הצילינדר ויוכל אף לתת לכם הצעת מחיר עוד לפני שיתחיל בעבודה. מנעולן מקצועי יגיד לכם ישר מה הבעיה ומה הפתרון לתיקון הדלת. מנעולן פורץ מקצועי, לא יעבוד יותר מחצי שעה, אם המנעולן הוא ממש מקצועי ויש לו מוניטין של שנים בתחום, פריצה כזאת של מנעול יכולה להיערך 10 דקות. כל פורץ של מנעולים מקצועי, יבקש מבעל הבית את תעודת הזהות שלו על מנת להיות בטוח שהוא אכן בעל הבית ועבורו הוא מבצע את העבודה כך שלא ייגרמו נזקים למנעולן והוא יאבד את רישיונו ועבודתו.

נתקעתם מחוץ  לדלת הכניסה שלכם באמצע הלילה?

במידה וחזרתם מאירוע באמצע הלילה ואתם לא יכולים לפתוח את דלת הכניסה של ביתכם, חשוב כי תפנו אל מנעולן בבת ים  מקצועי והפנוי שעובד ופורץ בכל שעות היממה ויכול להגיע אליכם תוך זמן קצר. הזמינות של פורץ כזה היא חשובה לא פחות מאשר הגעתו וזריזות העבודה אותה הוא מבצע. יש לקחת בחשבון כי הזמנת מנעולן באמצע הלילה, כרוכה בתשלום כפול מזה של שעות היום וכמובן שזה הגיוני. יש מנעולנים העובדים באמצעות חברה גדולה, תמיד אל תשכחו לבקש קבלה מהמנעולן על מנת שתהיה לכם אחריות עבור התיקון שהוא ביצע.

טופס שיחה חוזרת:

פורץ באישור המשטרה
צילינדר מולטילוק
תיקון דלתות רב בריח
מנעול ייל
Call Now Button
גלילה לראש העמוד